Resilience-Duygusal Dayanıklılık

Aşağıda Resilience-Duygusal Dayanıklılık eğitimine ait bilgiler yer almaktadır.

Eğitim Detayı

•             Global açıdan duygusal dayanıklılığın (rezilyans) anlamları

•             VUCA Dünyasında rezilyans

•             Rezilyansın 4 boyutu

•             Düşünme biçimimizde rezilyansın önündeki engeller

•             Rezilyansı güçlendiren düşünme biçimleri

•             Daha yüksek duygusal dayanıklılık düzeyi için öneriler

•             Günlük yaşamdan uygulamalar

Diğer Bilgiler
#17
BölgePeryön Merkez
Eğitim AdıResilience-Duygusal Dayanıklılık
Eğitim TipiAçık Sınıf Eğitimler
LokasyonPERYÖN Akademi Dijital Eğitim Platformu
Eğitimin Amacı

Eğitim; katılımcıların duygusal dayanıklılığın ne olduğunu anlayarak dayanıklılık düzeylerini yükseltmelerini, VUCA dünyasında duygusal açıdan daha dayanıklı olabilmek için işe yarar araçlar, ipuçları ve teknikler öğrenmelerini, kişisel etkinliği, planlama ve önceliklendirmeye dikkat ederek uyum becerisini geliştirmeyi, zihinsel dayanıklılığı ve daha güçlü özgüveni besleme stratejileri öğrenmelerini amaçlar

Eğitime Kimler Katılmalı?

Günlük yaşamın hızı ve rasyonelliği içerisinde karşılaşılan engelleri aşarak daha güçlü devam edebilmek, duygusal dayanıklılık becerilerini geliştirmek isteyen herkes.

Eğitim Başlangıç Tarihi28.09.2021 10:00
Eğitim Bitiş Tarihi28.09.2021 16:00
DurumAçık
Oluşturulma Tarihi15.03.2021 18:07
Katılım Ücretli Mi?Evet
Katılımcı875,00 TL (%18 KDV hariçtir)
PERYÖN Üyesi700,00 TL (%18 KDV hariçtir)
EğitmenMehpare Şayan KİLECİ
Eğitmen Detayı

Mehpare Şayan Kileci

 

Mehpare Şayan Kileci Londra’da Thames Valley Üniversitesi ve City Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Eğitimi üzerine postgraduate programlar tamamladı. Halen Yönetim Organizasyon alanında Doktora yapmaktadır.

1998 yılından bu yana özel sektörde ve üniversitelerde kişisel ve mesleki gelişimle istihdamı artırıcı eğitim hizmetleri, psikometrik, genel kültür ve genel yetenek testleri uygulamaları, seçme-yerleştirme, kariyer danışmanlığı ve proje yazma hizmetleri vermektedir. 

2006 yılından bu yana İtalya Fahri Konsolosu unvanıyla da çalışan Kileci; Türkiye ve İtalya arasındaki ekonomik ve sosyo-kültürel ilişkilerin gelişmesine olan katkılarından ötürü 2011 yılında İtalya Cumhuriyeti tarafından Üstün Hizmet Ödülü Cavaliere – Şövalyelik nişanıyla ödüllendirilmiştir. 2009-2012 yılları arasında PERYÖN Güneydoğu Anadolu Bölgesi Yönetim Kurulu’nda Başkan Yardımcısı olarak çalışmıştır.

TOBB girişimcisi olarak ülkemizi birçok uluslararası platformda temsil eden Kileci; İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Yetişkin eğitimlerinde oyun rehberi olan “İşimiz Gücümüz Oyun”, iş yaşamında etik ve ahlaklı davranış konularını incelediği “Yeter ki Onursuz Olmasın İş”, güven dolu ilişkiler kurma rehberi olan “Güven” adlı kitapların yazarıdır